• Notícies
  • El dia a dia
  • Els nostres alumnes acaben la seva estada a High Tech High

Els nostres alumnes acaben la seva estada a High Tech High

Els nostres alumnes de 15 anys acaben la seva estada a High Tech High on han estat finalitzant i exposant les conclusions dels projectes The Power Within, Space CHV i XONR8 que han treballat conjuntament amb els seus alumnes.

Han estat, una vegada més, uns projectes d'aprenentatge des d'una perspectiva competencial i integral a partir de l'observació, associació i expressió del món tot interrelacionant diverses disciplines i amb l'objectiu, entre d'altres, d'oferir als alumnes una formació on s'entén que la realitat és l'objecte fonamental d'estudi.

Newsletter

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

934 177 658

Passeig de la Bonanova 7
08022 Barcelona